Adatok betöltése...

Sport

Szilveszter Kupa

Amatőr

Selejtező

Szilveszter Kupa - Amatőr - Selejtező

Selejtező - A csoport

Mérkőzések

Május 1. Söröző és Étterem
4 - 3
Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Football Fanatic
3 - 2
Open House Szombathely
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz
3 - 1
Football Fanatic
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Open House Szombathely
5 - 5
Május 1. Söröző és Étterem
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Football Fanatic
2 - 2
Május 1. Söröző és Étterem
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Open House Szombathely
3 - 3
Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya

Tabella

Selejtező - A csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Május 1. Söröző és Étterem 3 1 2 0 11 : 10 5
2 Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz 3 1 1 1 9 : 8 4
3 Football Fanatic 3 1 1 1 6 : 7 4
4 Open House Szombathely 3 0 2 1 10 : 11 2

Selejtező - B csoport

Mérkőzések

Cryoland Kft.
1 - 4
Desperado Söröző
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Casablanca-Imo
2 - 0
Young Boys
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Desperado Söröző
1 - 2
Casablanca-Imo
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Young Boys
5 - 2
Cryoland Kft.
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Casablanca-Imo
5 - 0
Cryoland Kft.
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Young Boys
3 - 2
Desperado Söröző
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya

Tabella

Selejtező - B csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Casablanca-Imo 3 3 0 0 9 : 1 9
2 Young Boys 3 2 0 1 8 : 6 6
3 Desperado Söröző 3 1 0 2 7 : 6 3
4 Cryoland Kft. 3 0 0 3 3 : 14 0

Selejtező - C csoport

Mérkőzések

Csikar Csárda
4 - 1
Colonia FC
2017.12.28 10:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
FESS-TEX
1 - 3
Drink Team
2017.12.28 10:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Colonia FC
4 - 0
FESS-TEX
2017.12.28 10:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Drink Team
0 - 6
Csikar Csárda
2017.12.28 10:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
FESS-TEX
2 - 3
Csikar Csárda
2017.12.28 11:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Drink Team
3 - 9
Colonia FC
2017.12.28 11:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - C csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Csikar Csárda 3 3 0 0 13 : 3 9
2 Colonia FC 3 2 0 1 14 : 7 6
3 Drink Team 3 1 0 2 6 : 16 3
4 FESS-TEX 3 0 0 3 3 : 10 0

Selejtező - D csoport

Mérkőzések

Beauty Garage
2 - 1
Chocofive
2017.12.28 10:25 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Atlantisz Sé SE
4 - 2
Marcus Security
2017.12.28 10:25 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Chocofive
2 - 3
Atlantisz Sé SE
2017.12.28 11:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Marcus Security
3 - 5
Beauty Garage
2017.12.28 11:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Atlantisz Sé SE
1 - 3
Beauty Garage
2017.12.28 12:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Marcus Security
12 - 3
Chocofive
2017.12.28 12:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - D csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Beauty Garage 3 3 0 0 10 : 5 9
2 Atlantisz Sé SE 3 2 0 1 8 : 7 6
3 Marcus Security 3 1 0 2 17 : 12 3
4 Chocofive 3 0 0 3 6 : 17 0

Selejtező - E csoport

Mérkőzések

Piccolo-Club Szombathely – Pepe Team
6 - 1
Chivas Guadalajara
2017.12.28 12:40 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Haladás Szurkolói Kör
0 - 2
STEVA
2017.12.28 12:40 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Chivas Guadalajara
9 - 1
Haladás Szurkolói Kör
2017.12.28 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
STEVA
0 - 2
Piccolo-Club Szombathely – Pepe Team
2017.12.28 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Haladás Szurkolói Kör
0 - 8
Piccolo-Club Szombathely – Pepe Team
2017.12.28 14:20 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
STEVA
3 - 4
Chivas Guadalajara
2017.12.28 14:20 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - E csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Piccolo-Club Szombathely – Pepe Team 3 3 0 0 16 : 1 9
2 Chivas Guadalajara 3 2 0 1 14 : 10 6
3 STEVA 3 1 0 2 5 : 6 3
4 Haladás Szurkolói Kör 3 0 0 3 1 : 19 0

Selejtező - F csoport

Mérkőzések

Brigád
0 - 5
Ölbői horgásztó
2017.12.28 13:05 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Sörös Kupak Kőszeg Autó
3 - 2
Sárvár Alkotmány úti Lottózó
2017.12.28 13:05 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Ölbői horgásztó
1 - 3
Sörös Kupak Kőszeg Autó
2017.12.28 13:55 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Sárvár Alkotmány úti Lottózó
6 - 5
Brigád
2017.12.28 13:55 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Sörös Kupak Kőszeg Autó
3 - 3
Brigád
2017.12.28 14:45 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Sárvár Alkotmány úti Lottózó
4 - 2
Ölbői horgásztó
2017.12.28 14:45 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - F csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Sörös Kupak Kőszeg Autó 3 2 1 0 9 : 6 7
2 Sárvár Alkotmány úti Lottózó 3 2 0 1 12 : 10 6
3 Ölbői horgásztó 3 1 0 2 8 : 7 3
4 Brigád 3 0 1 2 8 : 14 1

Selejtező - G csoport

Mérkőzések

Petrovics Apartmanház
3 - 1
Csiszolatlan Gyémánt
2017.12.28 15:10 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Sasi Benz
5 - 1
Bérhaverok
2017.12.28 15:10 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Csiszolatlan Gyémánt
3 - 2
Sasi Benz
2017.12.28 16:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Bérhaverok
0 - 10
Petrovics Apartmanház
2017.12.28 16:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Sasi Benz
2 - 4
Petrovics Apartmanház
2017.12.28 16:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Bérhaverok
3 - 4
Csiszolatlan Gyémánt
2017.12.28 16:50 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - G csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Petrovics Apartmanház 3 3 0 0 17 : 3 9
2 Csiszolatlan Gyémánt 3 2 0 1 8 : 8 6
3 Sasi Benz 3 1 0 2 9 : 8 3
4 Bérhaverok 3 0 0 3 4 : 19 0

Selejtező - H csoport

Mérkőzések

TF-Team
0 - 5
Anonim
2017.12.28 15:35 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Átrium Cafe-Black Jack
2 - 4
Jumbo-Intertrans Kft
2017.12.28 15:35 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Anonim
2 - 3
Átrium Cafe-Black Jack
2017.12.28 16:25 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Jumbo-Intertrans Kft
5 - 2
TF-Team
2017.12.28 16:25 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Átrium Cafe-Black Jack
11 - 3
TF-Team
2017.12.28 17:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Jumbo-Intertrans Kft
2 - 3
Anonim
2017.12.28 17:15 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - H csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Átrium Cafe-Black Jack 3 2 0 1 16 : 9 6
2 Anonim 3 2 0 1 10 : 5 6
3 Jumbo-Intertrans Kft 3 2 0 1 11 : 7 6
4 TF-Team 3 0 0 3 5 : 21 0

Helyszínek, szervezők