2021.06.10 (Csütörtök), 08:00

A Haladás VSE lett a futsal NB I 2020–2021-es kiírásának bajnoka, miután a döntő párharc negyedik mérkőzésén a harmadik sikerét aratta az MVFC Berettyóújfalu felett. A szombathelyi csapat történelme első aranyérmét szerezte meg a magyar élvonalban.

A Haladás az első félidőt kétgólos előnnyel zárta, majd a második játékrész Nagy Kevin bombagóljával kezdődött – így már 3–0 volt az állás. Nem sokkal később a negyedik szombathelyi gól is megszületett, és bár a hajrában a címvédő Berettyóújfalu átállt a létszámfölényes támadójátékra, csak szépíteni tudott, Nagy Imre találatával.

Győzelmével a Haladás VSE történelme első bajnoki címét szerezte meg.

FUTSAL
NB I, DÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉS

Haladás VSE–MVFC Berettyóújfalu 4–1 (Nagy K. 11., 21., Dróth 16., Dávid 25., ill. Nagy I. 39.)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–1 a Haladás javára