2019.06.11 (Kedd), 08:00

Kútház Haladás VSE - MVFC Berettyóújfalu 2:2 (hosszabbítás után 3:3) (büntetőkkel 3:2)

Az NB I-es futsal bajnokság döntőjének 4. meccsét játszották Szombathelyen. A felek a mérkőzés előtt 2:1-re álltak, a Berettyóújfalunak volt több győzelme. Most a Haladás emberfeletti küzdelemben tudott egyenlíteni és kiharcolta az 5. mérkőzést! A találkozó ismét óriási izgalmakat és drámai végkifejletet hozott. Megismétlődött a múltkori utolsó perces végjáték, de most a Haladás egyenlített 14 másodperccel a lefújás előtt. A hosszabbítás sem hozott döntést, így 6 méteresekre került sor, amit a zöld-fehérek 3:2 arányban megnyertek! A hazaiak nagyot küzdöttek, jól funkcionáltak CSAPATKÉNT, mindent megtettek ezért a győzelemért! Mindezt úgy, hogy 2 piros lapot is kaptak! Köszönjük szurkolóinknak a ma esti támogatást, nélkületek ez nem sikerült volna! Együtt megcsináltuk! Hajrá Hali!

Gólszerzők: Dróth Zoltán 2, Vidák Balázs