Adatok betöltése...

Sport

Szilveszter Kupa

Öregfiúk

Selejtező

Szilveszter Kupa - Öregfiúk - Selejtező

Selejtező - A csoport

Mérkőzések

Trio Egerszeg
4 - 3
Jumbo Interans
2019.12.27 16:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Nádasd
3 - 0
Cirák öregfiúk
2019.12.27 17:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Trio Egerszeg
3 - 0
Cirák öregfiúk
2019.12.27 18:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Nádasd
0 - 6
Jumbo Interans
2019.12.27 18:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Jumbo Interans
3 - 0
Cirák öregfiúk
2019.12.27 20:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Nádasd
3 - 6
Trio Egerszeg
2019.12.27 20:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - A csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Trio Egerszeg 3 3 0 0 13 : 6 9
2 Jumbo Interans 3 2 0 1 12 : 4 6
3 Nádasd 3 1 0 2 6 : 12 3
4 Cirák öregfiúk 3 0 0 3 0 : 9 0

Selejtező - B csoport

Mérkőzések

Malom Söröző
10 - 1
Haladás Szurkolói Kör
2019.12.27 10:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Tabak 1 Szentgotthárd
0 - 5
Falco
2019.12.27 10:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Haladás Szurkolói Kör
1 - 12
Tabak 1 Szentgotthárd
2019.12.27 11:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Komárom
1 - 5
Malom Söröző
2019.12.27 11:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Falco
3 - 2
Komárom
2019.12.27 12:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Malom Söröző
8 - 1
Tabak 1 Szentgotthárd
2019.12.27 12:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Falco
7 - 0
Haladás Szurkolói Kör
2019.12.27 14:10 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Komárom
7 - 11
Tabak 1 Szentgotthárd
2019.12.27 14:35 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Falco
1 - 1
Malom Söröző
2019.12.27 15:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Komárom
2 - 3
Haladás Szurkolói Kör
2019.12.27 16:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - B csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
:
1 Malom Söröző 4 3 1 0 24 : 4 10
2 Falco 4 3 1 0 16 : 3 10
3 Tabak 1 Szentgotthárd 4 2 0 2 24 : 21 6
4 Haladás Szurkolói Kör 4 1 0 3 5 : 31 3
5 Komárom 4 0 0 4 12 : 22 0

Selejtező - C csoport

Mérkőzések

Borbarátok
1 - 1
Old Time PP Trans
2019.12.27 10:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Don Pepito
8 - 2
Zotru Reform Marketint Kft.
2019.12.27 12:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Old Time PP Trans
7 - 1
Vaszar
2019.12.27 13:20 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Don Pepito
5 - 2
Borbarátok
2019.12.27 13:45 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Zotru Reform Marketint Kft.
0 - 2
Borbarátok
2019.12.27 15:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Don Pepito
14 - 1
Vaszar
2019.12.27 15:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Zotru Reform Marketint Kft.
2 - 4
Old Time PP Trans
2019.12.27 17:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Borbarátok
8 - 2
Vaszar
2019.12.27 17:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Don Pepito
3 - 0
Old Time PP Trans
2019.12.27 19:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Vaszar
1 - 8
Zotru Reform Marketint Kft.
2019.12.27 19:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - C csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Don Pepito 4 4 0 0 30 : 5 12
2 Borbarátok 4 2 1 1 13 : 8 7
3 Old Time PP Trans 4 2 1 1 12 : 7 7
4 Zotru Reform Marketint Kft. 4 1 0 3 12 : 15 3
5 Vaszar 4 0 0 4 5 : 37 0

Helyszínek, szervezők