2021.09.08 (Szerda), 08:00

Falco KC Szombathely - Duna Aszfalt - DTKH Kecskemét

Pontatlan, kicsit álmos játékot láthattak a 17.00 órás kezdésre kiérő nézők. Az első negyedben több üres dobás is kimaradt és mindkét csapat kereste a játék ritmusát. Ebből a vendégek csapata jött ki jobban és az első 10 percet meg is nyerte Váradi Kornél gárdája (18-20). A második 10 percben sikerült ritmus váltanunk, ebben a játékrészben mindössze 15 pontot engedélyeztünk a KTE csapatának. Támadásban igazán Perl Zoltán volt elemében, aki egymaga 10 egységet szerzett (45-35). A 3. negyedet egy 10-0-ás rohammal kezdtük, Marvin Clark és Perl Zoltán szerzett 5-5 pontot, amire a vendégeknek nem volt válasza, így már 20 pontos előnyünk volt (55-35). A negyed vége felé Pollard és Jaramaz tartotta mérkőzésben a Kecskemétet és a negyed végére kicsit közelebb kerültek hozzánk (70-55). Az utolsó játékrészben végül már mindenki pályára lépett, ebben a 10 percben 4 ponton tartottuk a Kecskemét csapatát.

Végeredmény:  Falco KC Szombathely 95-59 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét (18-20; 27-15; 25-20; 25-4).