2021.05.03 (Hétfő), 08:00

A Merkantil Bank Liga 36. fordulójában csapatunk a Debreceni EAC-ot fogadja. Kövesse velünk a mérkőzés alakulását percről-percre!

SZOMBATHELYI HALADÁS-DEBRECENI EAC 2-2 (1-2).

Szombathely. Haladás Stadion, 300 néző. Vezette: Oláh Gábor (Bede Tamás, Bertalan Dávid)

Haladás: Verpecz - Csilus, Mocsi, Németh Milán, Debreceni - Holdampf, Kiss B., Bosnjak - Tóth M., Dragóner, Medgyes. Vezetőedző: Mátyus János.

DEAC: Zöldesi - Székely, Nagy Z, Papp, Zachán - Nikitscher, Kundrák, Nagy K., Sándor - Orosz, Sármány. Vezetőedző: Sándor Tamás.

Gólszerző: Nagy Z. (11-esből, 7. perc).

1. perc: A Debrecen kezdte a játékot.

7. perc: GÓÓL - 0-1. Holdampf rúgta össze Kundrák bokáját a tizenhatoson belül - tizenegyes. Holdampf sárga lapot kapott. A büntetőt Nagy Zoltán a jobb sarok felé lőtte, Verpecz ugyan beleütött a labdába, de nem tudott hárítani.

12.perc: Dragóner ment el a jobb szélen, 17 méteres lövése a jobb sarok mellett zúgott el.

A gól óta a szombathelyiek nagyobb sebességre kapcsolták, érzik, hogy az addig mutatott játék kevés lesz.

20. perc: Egy lepattanó labdát Székely 11 méterről a jobb sarokba lőtt (0-2).

25. perc: Medgyes tette le a labdát szépen Dragónernek, ám a csatár 14 méteres lövését blokkolták.

26. percGÓÓÓÓÓÓÓÓL! Tóth Milán tört be a tizenhatosob belül a jobb oldalon, ahol Papp buktatta - tizenegyes. A büntetőt  Dragóner a jobb sarok felé lőtte, Zöldesi védett, de a kipattanót Dragóner nyolc méterről a kapu közepébe fejelte (1-2).

33. perc: Vendégcsere, Nikitscher helyett Sidibe állt be.

38. perc: Kundrák próbálkozot balról, de 18 méteres lövését védte Verpecz.

39. perc: Debreceni tört be a bal oldalon a tizenhatoson belülre, de éles szögből leadott lövése a jobb oldalhálóba vágódott.

45. perc: Németh Milán bal oldali beadását a hosszún érkező Medgyes öt méterről, éles szögből a bal oldalhálóba lőtte

Vége az első félidőnek.

Megkezdődött a második félidő. A szünetben cserélt Sándor Tamás, Sármány helyett Kiss Bence állt be.

48. perc: GÓÓÓL! Medgyes kapott labdát a tizenhatos bal csücskénél, majd ballal, 16 méterről kilőtte a jobb sarkot (2-2)

61. perc: Tóth Milán lőtt kapásból, jobbról, 18 méterről kevéssek a léc fölé.

66. perc: Kettőscsere a Haliban. Kiss Bence helyett Kállai Kevin és Dragóner Filip helyett Németh Márió érkezett. Cserélt a DEAC is, Nagy Zoltán helyett Bereczki állt be.

74. perc: Németh Márió jobb oldali beadását Medgyes lőtte kapura a hosszúról, de Zöldesi védett.

80. perc: Csere a Haladásban, Debreceni helyett Doktorics állt be.

81. perc: Németh Milán bal oldali beadását Németh Márió nyolc méterről a bal sarok mellé fejelte.

82. perc: Zöldesi kapott sárga lapot időhúzásért.

90. perc: Doktorics jobbról, éles szögből leadott, jobb sarokra tartó lövését védte bravúrral Zöldesi.