Adatok betöltése...

Programok

Sport

Sport

XXXII. Szilveszter Kupa Teremlabdarúgó Torna

Arena Savaria 

2017.12.27 (Szerda), 09:00

    1
  • Sportág:

    • Kispályás labdarúgás

NEVEZETT CSAPATOK ÉS SORSOLÁS

 

 

Női kategória:

 

         A csoport                                                                    B csoport

 

1. Csere SE                                                               1. Petrovics Apartmanház Lányok

2. LUK Savaria                                                          2. Haladás -Viktória U16

3. Haladás-Viktória U19                                            3. Csepreg

4. Delp(h)ipik                                                             4. Palace Poker Club

 

Öregfiúk kategória:

 

           A csoport                                                                  B csoport

 

1. Fratelli Pizzéria                                                      1.Trio Egerszeg

2. Luce Innocente                                                     2. Sümeg Öregfiúk

3. KLSE-Agro-Center Kft.                                         3. X

4. Savaria Honvéd                                                    4. Hetényi OI.B.

5. Zotu Reklám                                                         5. Máv-Start Utazók SC

 

C csoport

 

1. Falco-Don Pepito

2. Delphi öregfiúk

3. Old Time PP Trans

4. Borbarátok SC

5. Nádasdi öregfiúk

 

Amatőr kategória:

 

      A csoport                                                                        B csoport

 

1. Május 1. Söröző és Étterem                                 1. Cryoland Kft.

2. Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz                     2. Desperado Söröző

3. Football Fanatic                                                     3. Casablanca-IMO

4. Open House Szombathely                                    4. Young Boys

 

       C csoport                                                                     D csoport

 

1. Csikar Csárda és Panzió Kőszeg                          1. Beauty Garage

2. Colonia FC                                                            2. Chocofire

3. Fess-Tex                                                               3. Atlantisz Sé SE

4. Drink Team                                                            4. Marcus Security

 

        E csoport                                                                     F csoport

 

1. Piccolo-Club Szombathely – Pepe Team             1. Brigád

2. Chivas Guadalajara                                              2. Ölbői Horgásztó

3. Haladás Szurkolói Kör                                          3. Sörös Kupak Kőszeg Autó

4. STEVA                                                                  4. Sárvár Alkotmány úti Lottózó

 

         G csoport                                                                        H csoport

 

1. Petrovics Apartmanház                                        1. TF-Team

2. Csiszolatlan Gyémánt                                           2. Anomim FC Padrino

3. Sasi Benz                                                              3. Átrium Cafe – Black Jack

4. Bérhaverok                                                           4. Jumbo-Intertrans Kft.

 

Profi kategória:

 

1. Vulcano Energia

2. Balogh Állvány FC Buntstift

3. Pepe Team

4. Central Palace Sopron

5. Fute Kft.

6. Eurodental 2002 Kft.

 

 

MÉRKŐZÉSk

 

2017. december 27. 9.00 óra - Női kategória                    pályabeosztás

 

Csere SE – LUK Savaria                                                                 2

Haladás Viktória U19 – Delp(h)ipik                                                  2

Petrovics Apartmanház Lányok – Viktória U16                               1

Csepreg – Palace Póker Club                                                          1

LUK Savaria – Haladás Viktória U19                                               2

Delp(h)ipik – Csere SE                                                                     1

Viktória U16 – Csepreg                                                                    1

Palace Póker Club – Petrovics Apartmanház Lányok                    2

Haladás Viktória U19 – Csere SE                                                    2

Delp(h)ipik – LUK Savaria                                                                1

Csepreg – Petrovics Apartmanház Lányok                                     2

Palace Póker Club – Viktória U16                                                   1

 

 

2017. december 27. 9.00 óra - Öregfiúk kategória          A                     pályabeosztás

 

Fratteli Pizzéria – Savaria Honvéd                                                                          1

Luce Innocente – Zotu Reklám                                                                               1

KLSE-Agro-Center Kft. – Fratteli Pizzéria                                                               2

Savaria Honvéd – Luce Innocente                                                                          2

Zotu Rekllám – KLSE-Agro-Center Kft.                                                                  1

Fratteli Pizzéria – Luce Innocente                                                                            2

Zotu Reklám – Savaria Honvéd                                                                              2

KLSE-Agro-Center Kft. – Luce Innocente                                                               1

Zotu Reklám – Fratteli Pizzéria                                                                                1

KLSE-Agro-Center Kft. – Savaria Honvéd                                                              2

 

2017. december 27. 13.30 óra - Öregfiúk kategória        B                     pályabeosztás

 

Trió Egerszeg – Hetényi OI.B.                                                                                 1

Sümeg öregfiúk – Máv-Start Utazók SC                                                                2

Puncs Fagyizó Nagykanizsa – Trió Egerszeg                                                         2

Hetényi OI.B. – Sümeg öregfiúk                                                                             1

Máv-Start Utazók SC – Puncs Fagyizó Nagykanizsa                                            2

Trió Egerszeg – Sümeg öregfiúk                                                                             1

Máv-Start Utazók SC – Hetényi OI.B.                                                                    2

Puncs Fagyizó Nagykanizsa – Sümeg öregfiúk                                                      2

Máv-Start Utazók SC – Trió Egerszeg                                                                    2

Puncs Fagyizó Nagykanizsa – Hetényi OI.B.                                                          2

 

2017. december 27. 13.30 óra - Amatőr kategória           A - B               pályabeosztás

 

Május 1. Söröző és Étterem – Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz                       2

Football Fanatic – Open House Szombathely                                                         1

Cryoland Kft. – Desperado Söröző                                                                          1

Casablanca- IMO – Young-Boys                                                                             2

Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz – Football Fanatic                                          1

Open House Szombathely – Május 1. Söröző és Étterem                                      2

Desperado Söröző – Casablanca- IMO                                                                  1

Young Boys – Cryoland Kft.                                                                                    1

Football Fanatic – Május 1. Söröző és Étterem                                                       1

Open House Szombathely – Charlie Vendéglő-Iszak Autószervíz                         1

Casablanca- IMO – Cryoland Kft.                                                                           2

Young Boys – Desperado Söröző                                                                           1

 

 

2017. december 27. 18.00 óra – Öregfiúk kategória       C           pályabeosztás

 

Falco-Don Pepito – Borbarátok                                                                               1

Delphi öregfiúk – Nádasdi öregfiúk                                                                         2

Old Time PP Trans– Falco-Don Pepito                                                                   1

Borbarátok – Delphi öregfiúk                                                                                   2

Nádasdi öregfiúk – Old Time PP Trans                                                                   1

Falco-Don Pepito – Delphi öregfiúk                                                                         1

Nádasdi öregfiúk – Borbarátok                                                                                1

Old Time PP Trans – Delphi öregfiúk                                                                      1

Nádasdi öregfiúk – Falco-Don Pepito                                                                      1

Old Time PP Trans – Borbarátok                                                                            1

 

Közlemény:

 

A XXXII. Szilveszter Teremlabdarúgó Torna a Concordia Üzemanyagkutak Kupáért rendezvénnyel kapcsolatos fontosabb tudnivalók:

 

  • A mérkőzések helyszíne december 27-én és 28-án a Haladás Sportkomplexumban, két pályán párhuzamosan, valamint december 29-én is a fenti helyszínen, egy pályán.
  • Kategóriánként a továbbjutó 4 csapat a végső győzelemért december 30-án az Arena Savariában játszik.
  • A névszerinti nevezéseket az első mérkőzés megkezdése előtt lehet javítani, illetve kiegészíteni, utána már nincs erre lehetőség.
  • A Haladás Sportkomplexumban a csapatok játékosai és vezetői a Bartók Béla körút felőli játékos bejárón           juthatnak be a csarnokba, de gépkocsi behajtási lehetőség erről az oldalról nincs.
  • A nézők a főbejáraton keresztül gépkocsival is behajthatnak a parkolókba. A nézőtérre a számlálóval ellátott kapun keresztül lehet a csarnokba lépni.
  • A rendezvény látogatása ingyenes, tehát nem kell belépődíjat fizetni.
  • Nyomatékosan felhívjuk a játékosok figyelmét arra, hogy csak a számukra kijelölt helyen lépjenek a csarnokba, mert ellenkező esetben elveszik a helyet a nézők elől.
  • A palánk mellett nem lehet tartózkodni, csak a cserejátékosoknak, illetve maximum 2 fő vezető csapatonként.
  • Labdáról a pályaválasztó csapat köteles gondoskodni.

           

Hogyan jutok oda?

Helyszínek, szervezők