Adatok betöltése...

Programok

Sport

Sport

VÁROSI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA - 2018/2019. TANÉV I-IV. kcs. EGYÉNI és CSAPATVERSENY

Sugár úti Sportcentrum Atlétikai Centrum 

2019.04.25 (Csütörtök), 14:00

    1
  • Sportág:

    • Atlétika
  • További időpontok:

    • Kedd 2019.04.30 14:00
    • Csütörtök 2019.05.02 14:00
    • Kedd 2019.05.14 14:00

A verseny célja: - versenyzési lehetőség biztosítása a tanulók számára, bajnoki címek eldöntése.

A verseny rendezője:           Polgármesteri Hivatal, Egészségügyi és Közszolgálati Osztály/

                                               Köznevelési, Sport és Ifjúsági Iroda

           Városi Diáksport Bizottság           

Ideje:  - 2019. április 16. (kedd)       14:00               III-IV. kcs. egyéni és váltó

- 2019. április 25. (csütörtök)          14:00               III. kcs.összetett egyéni és csapat (2006-07)

                                                                                               (60m; távol; kislabda; 600m)

- 2019. április 30. (kedd)                  14:00               IV. kcs. összetett egyéni és csapat (2004-05)

                                                                                              (100m; távol; kislabda;súly; 800m)

- 2019. május 2.  (csütörtök)           14:00               II. kcs.összetett egyéni és csapat (2008-09)

                                                                                                (60m; távol; kislabda; 4x100m)

- 2019. május 14. (kedd                    14:00               I. kcs.összetett egyéni és csapat (2010-11)

                                                                                               (40m; kislabda; 4x50m)

Fiúk és lányok egy napon versenyeznek!

Helye: Sugár úti Atlétikai Centrum

Nevezés:        - Egyéni és váltóversenyen a helyszínen.(04.16-án)

- Többpróba versenyeken a II. -III. és IV. kcs.-ban számítógéppel fogjuk az eredményeket
   feldolgozni.

                        - Az I.kcs.-nál a „régi” nevezési lapokat kérjük egy példányban.

Ennek sikeres lebonyolítása érdekében kérjük:

  1. A mellékelt csapat nevezési lapokat a II.;III. és IV.kcs-ban annyi példányban töltsétek ki, ahány versenyszámból az adott korcsoport versenye áll! (pl: III.kcs. négypróba: 60 m, 600 m, távol, kislabda, azaz 4 kitöltött lap)

           A nevezési lapokat a célnál lévő asztalnál a kezdés előtt 15 perccel adjátok le.

           A nevek minden lapon azonos sorrendben szerepeljenek!!! A lapra csak 6 fő kerülhet!

     2.  A pontos kezdéshez az induló tanulók névsorát és születési évét a verseny előtti munkanap 12 óráig a nevezési lapon is feltüntetett sorrendben, e-mail-ben juttassátok

          el a következő címre: vajda.terez@szombathelyisport.hu

     3.  A verseny kezdete előtt legalább 15 perccel a beküldött neveket a versenyirodával is egyeztessétek!

          A verseny előtt a kinyomtatott (elektronikus) egyéni és csapat nevezési lapokat kérjük leadni a versenyirodában!!! (I.kcs. nem kell)

       4. Csapaton kívüli plusz induló csak egyéni összetett versenyzőként szerepelhet.

Díjazás:

- Az I-III. helyezett egyéni és csapat érem, 1-6 helyezett csapatok oklevél díjazásban részesülnek.

- A III-IV.kcs. egyéni és váltóversenyén az I-III. helyezett éremdíjazásban részesül. 

Egyéb:

- Tartalék, „esőnap” 04.29. (hétfő), 05.03. (péntek)

- II-III. kcs-ban távolugrás 60 cm-es sávból történik.

- A csapat 6 főből áll, azonban már 5 fővel indítható.(legjobb 5 eredménye számít).

- A IV. kcs. egyéniben egy versenyző 2 egyéni és egy váltóban indulhat. A 100m-en, a 300m-en, vagy az 1500m-en való indulás esetén a versenyző a továbbiakban kizárólag egy ügyességi számban, és a 4x100m-es váltóban indulhat. A 300m-en indulók előzetesen ne induljanak 100m-en.

- A III. kcs. egyéniben egy versenyző két számban indulhat, amelyekből csak egy lehet futószám.

- Az I.kcs. állórajttal indul a futásoknál. A 4x50 m-es futásnál bójakerülés után van váltás. Kölyökatlétikában használt gumikarikával futnak, és váltanak.

- Az I.kcs. szöges cipőt nem használhat.

- Országosra meghívási szintet csak a megyei versenyen lehet elérni.

- Az öltözőben, versenyhelyszínen hagyott tárgyakért nem vállalunk felelősséget!

- Minden egyéb felmerülő kérdés tisztázására a verseny előtt kerül sor.

- Megyei döntők: 2019. 04.24 III.-IV.kcs.egyéni

                                      05.06. III.kcs.

                                      05.07. IV.kcs.

                                      05.08. II.kcs.

Tervezett időrend

(tájékoztató jellegű)

2019. április 16. (kedd)     III-IV. kcs. egyéni és váltó

14:00   60m fiú

            távol fiú 3.kcs.

            magasugrás fiú 3-4.kcs.

súlylökés fiú

            kislabda fiú 4.kcs (1. pálya)

            kislabda lány 4.kcs (2.pálya)

14:15   60m lány

            távol lány 3.kcs (2.pálya)

14:30   100m fiú

14:40   100m lány

14:50   60m döntő-fiú

14:55   60m döntő-lány

15:00   100m döntő-fiú

            távol fiú 4.kcs.(1.pálya)

            távol lány 4.kcs.(2.pálya)

            súly lány

            magasugrás lány 3-4.kcs  

            kislabda lány 3.kcs.(2.pálya)

            kislabda fiú    3.kcs.(1.pálya)

15:05   100m döntő-lány

15:10   1500m fiú

15:20   1500m lány

15:30   300m fiú

15:40   300m lány

15:50   600m fiú

16:00   600m lány

16:10   4x1000m fiú

16:25   4x600m lány

16:35   4x100m III.kcs.fiú

16:40   4x100m III.kcs.lány

16:45   4x100m IV.kcs.fiú

16:50   4x100m IV.kcs.lány

Szombathely, 2019. 04.02.

 

           Havasi Attila sk.                                 Geröly Zsolt sk                       Hernádi Pálné sk.

       diáksport koordinátor                              szakág vezető                          szakág vezető

Hogyan jutok oda?

Helyszínek, szervezők