Adatok betöltése...

Sport

Szilveszter Kupa

Nyílt amatőr - alapszakasz

Selejtező

Szilveszter Kupa - Nyílt amatőr - alapszakasz - Selejtező

Selejtező - A csoport

Mérkőzések

Tutto Bene Scarpe - Black Jack FC
1 - 0
Sport+Modi/BG
2019.12.28 16:20 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Szombathelyi BT
0 - 1
Cuba Libre
2019.12.28 16:45 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Avadoo Design
3 - 3
Tutto Bene Scarpe - Black Jack FC
2019.12.28 17:10 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Sport+Modi/BG
8 - 1
Szombathelyi BT
2019.12.28 17:35 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Cuba Libre
1 - 1
Avadoo Design
2019.12.28 18:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Tutto Bene Scarpe - Black Jack FC
9 - 3
Szombathelyi BT
2019.12.28 18:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Cuba Libre
1 - 8
Sport+Modi/BG
2019.12.28 18:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Avadoo Design
8 - 2
Szombathelyi BT
2019.12.28 19:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Cuba Libre
3 - 6
Tutto Bene Scarpe - Black Jack FC
2019.12.28 19:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Avadoo Design
0 - 2
Sport+Modi/BG
2019.12.28 20:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - A csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Tutto Bene Scarpe - Black Jack FC 4 3 1 0 19 : 9 10
2 Sport+Modi/BG 4 3 0 1 18 : 3 9
3 Avadoo Design 4 1 2 1 12 : 8 5
4 Cuba Libre 4 1 1 2 6 : 15 4
5 Szombathelyi BT 4 0 0 4 6 : 26 0

Selejtező - B csoport

Mérkőzések

Futer Tüzifa
5 - 2
N1 Autókereskedés - FocIszak FC
2019.12.29 17:10 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Budai Bádog - Sport36
1 - 0
Desperado Söröző
2019.12.29 17:35 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Csikó Csárda
0 - 4
Futer Tüzifa
2019.12.29 18:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
N1 Autókereskedés - FocIszak FC
1 - 5
Budai Bádog - Sport36
2019.12.29 18:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Desperado Söröző
1 - 4
Csikó Csárda
2019.12.29 19:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Futer Tüzifa
3 - 2
Budai Bádog - Sport36
2019.12.29 19:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Desperado Söröző
1 - 2
N1 Autókereskedés - FocIszak FC
2019.12.29 19:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Csikó Csárda
1 - 0
Budai Bádog - Sport36
2019.12.29 20:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Desperado Söröző
3 - 5
Futer Tüzifa
2019.12.29 20:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Csikó Csárda
2 - 3
N1 Autókereskedés - FocIszak FC
2019.12.29 20:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - B csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Futer Tüzifa 4 4 0 0 17 : 7 12
2 Budai Bádog - Sport36 4 2 0 2 8 : 5 6
3 Csikó Csárda 4 2 0 2 7 : 8 6
4 N1 Autókereskedés - FocIszak FC 4 2 0 2 8 : 13 6
5 Desperado Söröző 4 0 0 4 5 : 12 0

Selejtező - C csoport

Mérkőzések

S1 Ingatlan
3 - 3
Unicum Kft. Padrino
2019.12.29 08:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Csikar Csárda és Panzió Kőszeg
3 - 0
CS SE
2019.12.29 08:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atlantisz SÉ
0 - 3
S1 Ingatlan
2019.12.29 08:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Unicum Kft. Padrino
1 - 2
Csikar Csárda és Panzió Kőszeg
2019.12.29 09:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
CS SE
3 - 3
Atlantisz SÉ
2019.12.29 09:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
S1 Ingatlan
2 - 1
Csikar Csárda és Panzió Kőszeg
2019.12.29 10:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
CS SE
1 - 9
Unicum Kft. Padrino
2019.12.29 10:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atlantisz SÉ
5 - 2
Csikar Csárda és Panzió Kőszeg
2019.12.29 10:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
CS SE
4 - 3
S1 Ingatlan
2019.12.29 11:20 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atlantisz SÉ
4 - 5
Unicum Kft. Padrino
2019.12.29 11:45 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - C csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
:
1 Unicum Kft. Padrino 4 2 1 1 18 : 10 7
2 S1 Ingatlan 4 2 1 1 11 : 8 7
3 Csikar Csárda és Panzió Kőszeg 4 2 0 2 8 : 8 6
4 Atlantisz SÉ 4 1 1 2 12 : 13 4
5 CS SE 4 1 1 2 8 : 18 4

Selejtező - D csoport

Mérkőzések

Intersport Szombathely - Pepe Team
1 - 0
Aranygrafit
2019.12.28 08:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Casablanca Cafe-Imo
5 - 5
Jóbarátok - Sopron Bank
2019.12.28 08:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Petrovics Apartmanház
3 - 3
Intersport Szombathely - Pepe Team
2019.12.28 08:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Aranygrafit
0 - 5
Casablanca Cafe-Imo
2019.12.28 09:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Jóbarátok - Sopron Bank
2 - 8
Petrovics Apartmanház
2019.12.28 09:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Intersport Szombathely - Pepe Team
1 - 1
Casablanca Cafe-Imo
2019.12.28 10:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Jóbarátok - Sopron Bank
2 - 1
Aranygrafit
2019.12.28 10:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Petrovics Apartmanház
6 - 3
Casablanca Cafe-Imo
2019.12.28 10:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Jóbarátok - Sopron Bank
0 - 5
Intersport Szombathely - Pepe Team
2019.12.28 11:20 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Petrovics Apartmanház
7 - 2
Aranygrafit
2019.12.28 11:45 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - D csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Petrovics Apartmanház 4 3 1 0 24 : 10 10
2 Intersport Szombathely - Pepe Team 4 2 2 0 10 : 4 8
3 Casablanca Cafe-Imo 4 1 2 1 14 : 12 5
4 Jóbarátok - Sopron Bank 4 1 1 2 9 : 19 4
5 Aranygrafit 4 0 0 4 3 : 15 0

Selejtező - E csoport

Mérkőzések

Lara - Autókozmetika FC Buntstif
8 - 3
LK Bulls
2019.12.28 12:10 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Söröskupak - Kőszeg Autó
0 - 4
Colonia FC
2019.12.28 12:35 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atletico Juniors
0 - 3
Lara - Autókozmetika FC Buntstif
2019.12.28 13:00 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
LK Bulls
2 - 4
Söröskupak - Kőszeg Autó
2019.12.28 13:25 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Colonia FC
4 - 2
Atletico Juniors
2019.12.28 13:50 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Lara - Autókozmetika FC Buntstif
4 - 2
Söröskupak - Kőszeg Autó
2019.12.28 14:15 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Colonia FC
4 - 4
LK Bulls
2019.12.28 14:40 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atletico Juniors
2 - 3
Söröskupak - Kőszeg Autó
2019.12.28 15:05 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Colonia FC
2 - 3
Lara - Autókozmetika FC Buntstif
2019.12.28 15:30 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya
Atletico Juniors
5 - 4
LK Bulls
2019.12.28 15:55 Haladás Sportkomplexumba - 1. pálya

Tabella

Selejtező - E csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Lara - Autókozmetika FC Buntstif 4 4 0 0 18 : 7 12
2 Colonia FC 4 2 1 1 14 : 9 7
3 Söröskupak - Kőszeg Autó 4 2 0 2 9 : 12 6
4 Atletico Juniors 4 1 0 3 9 : 14 3
5 LK Bulls 4 0 1 3 13 : 21 1

Helyszínek, szervezők