Adatok betöltése...

Sport

Szilveszter Kupa

Öregfiúk

Selejtező

Szilveszter Kupa - Öregfiúk - Selejtező

Selejtező - A csoport

Mérkőzések

Fratelli Pizzéria
4 - 1
Savaria Honvéd
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Luce Innocente
0 - 4
Zotu Reklám
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
KLSE-Agro-Center Kft.
1 - 3
Fratelli Pizzéria
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Savaria Honvéd
3 - 4
Luce Innocente
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Zotu Reklám
1 - 3
KLSE-Agro-Center Kft.
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Fratelli Pizzéria
7 - 5
Luce Innocente
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Zotu Reklám
3 - 4
Savaria Honvéd
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
KLSE-Agro-Center Kft.
3 - 1
Luce Innocente
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Zotu Reklám
1 - 4
Fratelli Pizzéria
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
KLSE-Agro-Center Kft.
5 - 2
Savaria Honvéd
2017.12.27 09:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - A csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Fratelli Pizzéria 4 4 0 0 18 : 8 12
2 KLSE-Agro-Center Kft. 4 3 0 1 12 : 7 9
3 Zotu Reklám 4 1 0 3 9 : 11 3
4 Savaria Honvéd 4 1 0 3 10 : 16 3
5 Luce Innocente 4 1 0 3 10 : 17 3

Selejtező - B csoport

Mérkőzések

Trio Egerszeg
6 - 2
Hetényi Ol. B.
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Sümegi öregfiúk
4 - 1
Máv-Start Utazók SC
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Hetényi Ol. B.
3 - 2
Sümegi öregfiúk
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Trio Egerszeg
7 - 3
Sümegi öregfiúk
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Máv-Start Utazók SC
0 - 8
Hetényi Ol. B.
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Máv-Start Utazók SC
1 - 13
Trio Egerszeg
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Puncs Fagyizó Nagykanizsa
0 - 3
Trio Egerszeg
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Máv-Start Utazók SC
3 - 0
Puncs Fagyizó Nagykanizsa
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Puncs Fagyizó Nagykanizsa
0 - 3
Sümegi öregfiúk
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Puncs Fagyizó Nagykanizsa
0 - 3
Hetényi Ol. B.
2017.12.27 13:30 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya

Tabella

Selejtező - B csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
1 Trio Egerszeg 4 4 0 0 29 : 6 12
2 Hetényi Ol. B. 4 3 0 1 16 : 8 9
3 Sümegi öregfiúk 4 2 0 2 12 : 11 6
4 Máv-Start Utazók SC 4 1 0 3 5 : 25 3
5 Puncs Fagyizó Nagykanizsa 4 0 0 4 0 : 12 0

Selejtező - C csoport

Mérkőzések

Falco Öregfiúk-Don Pepito
4 - 1
Borbarátok SC
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Delphi öregfiúk
4 - 3
Nádasdi Öregfiúk
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Old Time PP Trans
0 - 5
Falco Öregfiúk-Don Pepito
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Borbarátok SC
2 - 6
Delphi öregfiúk
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 2-es pálya
Nádasdi Öregfiúk
2 - 3
Old Time PP Trans
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Falco Öregfiúk-Don Pepito
5 - 1
Delphi öregfiúk
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Nádasdi Öregfiúk
4 - 2
Borbarátok SC
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Old Time PP Trans
5 - 2
Delphi öregfiúk
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Nádasdi Öregfiúk
3 - 9
Falco Öregfiúk-Don Pepito
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya
Old Time PP Trans
10 - 0
Borbarátok SC
2017.12.27 18:00 Haladás Sportkomplexum - Sportcsarnok 1-es pálya

Tabella

Selejtező - C csoport - tabella

H. Csapat LM. GY. D. V. G. P.
:
1 Falco Öregfiúk-Don Pepito 4 4 0 0 23 : 5 12
2 Old Time PP Trans 4 3 0 1 18 : 9 9
3 Delphi öregfiúk 4 2 0 2 13 : 15 6
4 Nádasdi Öregfiúk 4 1 0 3 12 : 18 3
5 Borbarátok SC 4 0 0 4 5 : 24 0

Helyszínek, szervezők