Sport

Hírek

Hírek

2018.01.22 (Hétfő), 08:00

A meccs előtt minden érdekelt, a játékosok, a vezetőedző és a szurkolók is magabiztos győzelmet vártak, így is lett! Perl Zoltán 23 pontig jutott.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – JP Auto-Jászberényi KSE 85–65 (16–15, 19–12, 20–18, 30–20)
Szombathely, Aréna Savaria, 2700 néző
V.: Praksch P., Török R., Radnóti M. (dr. Páli K.)

Falco: Govens 11/3, Perl 23/6, Váradi 10/6, Borisov 11/9, Tóth N. 8. Csere: Pustahvar 6/6, Norfleet 5/3, Zsigeranovics 2, Durázi 6, Hódi -, Kovács B. 3/3, Dancsecs -.

JKSE: Nelson 15/9, Rakics 3/3, Wallace 18/9, Lucsics 8, Sejfic 10. Csere: Molnár 2, Cseh 2, Kerpel-Fronius 7/3, Bazsó -.

4. negyed: ezt a játékrészt végre mi kezdtük jobban, 62-47. Govens-tripla után már 20 pont a különbség, 67-47. A negyed közepén már ünnepelt a közönségünk, 71-53-nál Perl Zoli 21 pontnál járt már. Durázi, Kovács és Hódi jött be az utolsó 4 percre, Durázi rögtön be is köszönt egy duplával, 76-55. Dancsecs is beszállt, csupán Perl maradt mutatóban a kezdő5-ből. A végén is megmradt a 20 pontos különbség, 85-65 lett.

3. negyed: Borisov-triplával, majd Tóth Norbi duplájával indul a játékrész, 40-27. Nem úgy indult a gépezet, ahogy akarta, így a 4. percben, 42-35-nél Sekulovic mester időt kért. hiába. Nelsőn triplája után, ők vezetnek, 44-45. Perl pontjai után újra mi vezetünk, 46-45, aztán még újabb 3 kosarat szerzett az irányító, így már 55-45.

Szünet.

2. negyed: az első pontok megint a vendégeké, de Pustahvar 2 triplája újra nálunk az előny, 22-17. Zigeranovic büntetőivel először 10 pont a különbség a javunkra, 27-17. Norfleet ziccerével 29-20, de Wallace triplájával megint közelebb jött a berényi csapat. A játékrész végén is sokat hibázott mindkét csapat, 35-27 a félidőben az állás.

1. negyed: a feldobás után a vendégeké a labda és Nelsőn révén az első pontok is, Váradi felelt, 2-3. A cséká triplával is bemutatkozik, 5-5. Perl Zoli megmutatja, hőgy Ő is tud ilyet, 8-5-nél először vezetünk.  Borosov sem akar lemaradni, 11-7. Govens is megszerzi első pontjait, 13-10. Az első csere: Zigeranovic váltja Tóth Norbit. A negyed végén több hibát is vétettek a mieink, felzárkózott a Jászberény, 16-15.

A mieinket a Váradi - Perl, Govens, Borisov, Tóth N. összeállításban küldte a pályára Srecko Sekulovic.