2019.10.10 (Csütörtök), 08:00

Óriásit küzdöttünk, extra teljesítményünk miatt pontot érdemeltünk volna. Olvasd vissza, hogy alakult a meccs percről-percre!

Váci NKSE - SZKKA 31-28 (14-16)

1' - Gorilszka szerezte a meccs első gólját, 0-1.

3' - Mitrovics is betalált, 0-2.

6' - Szépítettek a hazaiak, miután Gorilszka2 percet kapott, majd  Virág volt eredményes, 1-3.

9' - Mitrovics lőtt szép gólt, majd Bandelier is betalált szélről, de Kácsor szépített. Aztán Mitrovics újra gólt lőtt, 3-6.

11' - Mitrovics újabb góljára Kácsor válaszolt,. 5-7!

13' - Gorilszka gyönyörű ejtése után Lakatos is gólt szerzett, 6-8. Jók vagyunk! Bandelier, már 6-9.

15' - Szilágyi Zoltán már a 2. időkéréssel élt.

17' - Mitrovics és Bandelier is betalált, 9-12.

19' - Az  amúgy kiválóan játszó Mitrovics kihagyta a hetest, Bandelier pedig a távolit, de sebaj, ők is hibáznak, Marosán  György kért időt, mert egy kicsit megtorpantunk, 10-12.

20' - A csereként beállt Gadányi védett nagyot, majd újabb Mitrovics-gól, 10-13.

22'- Ezekben a percekben jól hárít a váci hálóőr, előbb Bandelier, majd Mayer Sz. és Horváth P. lövését is védte.

24' - Egy lerohanás után D. Jovetic serezte a 14. gólunkat, 11-14.

26' - Csire Fanni fantasztikusan kígyózott át a váci védők között, aztán gyorsan szépítettek, 12-15.

28' - Lakatos gólja jött, majd páros kiállítás, nálunk Gorilszka szállt ki, 13-15.

29' - Szendreit is  kiállították, a hetest pedig Kácsor lőtte a helyére, 14-15.

30' - Virág gólja a csatanó a félidő végén, 14-16!!!

Szünet.

31' - Hazai góllal kezdődött a 2. félidő, majd Mitrovics talált be, 15-17.

34' - Sajnos Bandelier megsérült, de talán vissza tud jönni. Mitrovics pedig ziccert rontott, ők pedig 2 gyors góllal egalizáltak, 17-17.

35' - Először vezetnek a váviak, 18-17.

36' - Mayer Szabina góljanagyon kellett, 18-18.

38' - Újabb hazai találat után Pődör Rebeke volt eredményes, 19-19.

40' -  Mitrovics bomba, majd újra a hazaiak egyenlítettek, és még Jovetics gyors szélső gólja is belefért ebbe a 2 percbe, 20-21.

42' - Újra egyenlítettek a váciak, majd a vezetést is megszerezték, Gorilszka azonban nem hagyja ellépjenek a váciak, 22-22.

44' - Lakatos góljai után először vezetnek 2-vel, 24-22. Marosán György időt is kért.

46' - Pődör Rebeka szenzációs gólja után Kácsor hetesből növelte a hazai előnyt, 25-23.

48' - Virág Noémi góljával tartjuk a lépést, de Kácsort nem tudjuk tartani, közben Mitrovics ziccert is hibázott, 26-24.

50' - Csire Fanni káprázatos ejtése után Kácsor megint  hetesből volt eredményes, majd egy lerohanás után 28-25.

52' - Pődör Rebeka újabb átlövésgólja tartja még a reményt bennünk, 29-26.

54' - Percek óta nincs, Gadányi megfogja Kácsor hetesét, 29-26 maradt.

56' - Egy labdaszerzést követően Jovetics a gólszerőnk, majd a váciak mestere kért időt, 29-27.

57' -  Beki újabb  szép gólja után 30-28.  Gorilszka  sajnos nem tudta értékesíteni a szinte ziccert, de óriásit küzdünk.

58' - Sajnos Bekit kiállították, azt csak a játékvezetők tudják, miért.

60' - Emberhátrányban támadtunk, sajnos hiába. 31-28-ra nyertek a hazaiak!: