2018.06.08 (Péntek), 08:00

Bravúros győzelem, mi játszunk az Olaj ellen!

Falco KC - Alba Fehérvár 76-69 (24-16, 16-13,16-15, 20-25)

4. negyed: 3000 néző figeli a helyszínen a csatát. Óriási  aküzdelem minden eyes lepattanóért, Taylor félelmetes a palánk alatt, majdnem minden labda az övé. Visszaszámlálás indul: a vége előtt 8 perccel 10 ponttal vezetünk. Pointer duplájával nagyon felzárkóztak, 56-50-nél Srecko újra időt kér. Az 5. percben szereztük az első pontjainkat, majd triplát kaptunk rá, Norfleet óriási, ő is hármas szórt, majd Borisov is, 64-52, már ,,csak" 4 perc. Time-out után Keller-zsák, majd Taylor pontok, Váradi kipontozódott sajnos. A meccsből 2 perc van vissza, amikor a nerő ember Norfleet már 18 pontos, ezzel 69-58. Szenzációs a hangulat, de az Albamég nem adta fel, elkezdték a faultolást, sajnos Norfleet egyet dobott csak be, de jgy is 70-60, még másfél perc. Perl dobhat büntetőket a vége előtt 53 másodperccel, ez a meccs meglesz! Tördeli az Alba a játékot, hoy ne menjen az idő, de hiába, 74-67, amikor már csak 33 másodperc van hátra. Győzelem, 76-69!!!

3. negyed: fTaylor büntetői is landolnak, 42-31. Perl Zoli újabb 3 pontjával és Tóth Norbi ziccerével már 47-34. Zárkózik az Alba Lóránt és Simpson is triplát szór, kell a bíztatás, 47-42-nél Srecko mester időt kér. Jókor! Perl-tripla, majd irányítónkat kibillentik az egyensúlyából és a derekára esik, csere. Váradi jött be, Borisov-dupla, 52-44. A negyedből még 2 perc maradt hátra, amikor Norfleet-triplának örülhettünk, majd Taylor dobott be egy büntetőt 56-44.

zünet.

2. negyedNorfleet-tripla után a különbség több mint 10, de sajnos összeszedi a 3. személyit is, csere, Váradi jött vissza, 30-21. Perl kiválóan dob,már 9 pontos, így lett 33-21. Kiválóan védekezünk, jól dobunk, Tóth Norbi is betalál, a negyed közepén 35-21 az állás. A hajrá a venégeké, de az utolsó pontok Váradi révén bennünk illetnek, 40-29.

1. negyed: a mieink a Váradi - Perl, Norfleet, Borisov, Taylor összeállításban kezdtek. A feldobás után a labda az Albáé, de az első pont taylo rrévén a miénk, 1-0. Keller-kosár, azán Norfleet és Perl is betalál, 5-2. Óriási a hangulat, a csapat pedig fantasztiks, taylor-tripla, de kapaszkodik az Alba is, 16-12. Szenzációs eddig a ritmusunk, 20-12-nél időt kér Dzunic. A 9. percben Váradi helyett jön Pustahvar, és a Perl kosár, 24-16. az állás"

Több sebből is vérzik csapatunk, de a közönség (is) velünk van, reméljük a jó dobóforma és a szerencse is mellénk pártol.