Adatok betöltése...

Programok

Sport

Sport

2018.11.24 (Szombat), 09:00

    1
  • Sportág:

    • Úszás

Event 1 - 400m Freestyle Men

Heat 1

 
 
 

1         Kovács, Ákos

2005

HUN

Délzalai Vízmű SE

 

2         Nyisztor, Hunor

2007

HUN

Tatabányai VSE

06:09,12

3         Rampfl, Zétény

2006

HUN

Sárvári Gyógyfürdo

05:52,84

4         Nagy, Márton

2006

HUN

BB Sport Klub

05:38,87

5         Antal, Patrik

2007

HUN

Europtec ZÚK

05:52,81

6         Bognar, Benedek

2008

AUT

USC Eisenstadt

06:03,99

7         Varjú, Mihály

8

Heat 2

2006

HUN

Szombathelyi VSC

06:27,35

1         Börzsei, Zalán

2007

HUN

Soproni Széchy T. SI

05:29,01

2         Szigeti, Kornél

2007

HUN

Dombóvári Úszó SI

05:25,91

3         Renner, Sebastian

2006

AUT

ASV2000

05:22,10

4         Király, Dániel

2006

HUN

Dombóvári Úszó SI

05:20,89

5         Kulcsár, Barnabás

2007

HUN

Sárvári Gyógyfürdo

05:21,05

6         Mayer, Dávid

2007

HUN

Marcali BÚSZSE

05:24,86

7         Bichler, Mathias

2007

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

05:27,12

8         Pados, Gergo

Heat 3

2007

HUN

Sárvári Gyógyfürdo

05:32,26

1         Bognar, Balazs Bendeguz

2006

AUT

USC Eisenstadt

05:16,99

2         Koch, Barnabás

2004

HUN

Kaposvári SI

05:16,34

3         Dániel, Gergo

2004

HUN

Gyori Úszó Sportegy.

05:14,50

4         Gyorffy, József

2003

HUN

Balaton ÚK Veszprém

05:10,25

5         Bercse, Bence

2007

HUN

Szombathelyi VSC

05:13,38

6         Schober, Maro

2006

AUT

ASV2000

05:14,58

7         Szathmáry, Zsombor

2006

HUN

Balaton ÚK Veszprém

05:16,53

8         Lantos, Bálint

Heat 4

2006

HUN

Szombathelyi VSC

05:17,62

1         Jakab, Balázs

2007

HUN

Europtec ZÚK

05:08,48

2         Eszenyi, Mór

2007

HUN

Balaton ÚK Veszprém

05:05,70

3         Schumich, Felix

2006

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

05:04,44

4         Szántó, Benedek

2006

HUN

Vidra SE

05:02,30

5         Schweiger, Raphael

2007

AUT

USC Eisenstadt

05:02,54

6         Elliott, William

2005

AUT

ASV2000

05:04,86

7         Li, Chenxu

2007

AUT

USC Eisenstadt

05:06,12

8         Papp, Kristóf

2006

HUN

Szombathelyi VSC

05:09,23

Continue Event 1 - 400m Freestyle Men

 
 
 

Heat 5

1         Sarkadi, Balázs

2000

HUN

Dombóvári Úszó SI

04:58,03

2         Hidy, Márió

2007

HUN

Soproni Széchy T. SI

04:55,05

3         Nagy Selmeczy, Bulcsú

2007

HUN

Europtec ZÚK

04:54,37

4         Rupics, Bendegúz

2005

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:49,51

5         Pápai, Péter

2005

HUN

Kaposvári SI

04:53,40

6         Mihócza, Botond

2005

HUN

Soproni Széchy T. SI

04:54,76

7         Gál, Dávid

2006

HUN

Darnyi Tamás SC

04:56,07

8         Szedlák, Kende

Heat 6

2006

HUN

Darnyi Tamás SC

05:00,54

1         Petrovics, Márk

2003

HUN

Darnyi Tamás SC

04:45,34

2         Marosi, Bálint

2005

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:43,80

3         Nagy, Kolos

2003

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:43,32

4         Oberhauser, Hannes

2005

AUT

USC Eisenstadt

04:42,96

5         Schubert, Maximilian

2006

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

04:43,17

6         Mátrai, Levente

2005

HUN

Gyori Úszó Sportegy.

04:43,43

7         Károly, Zalán

2004

HUN

Kaposvári SI

04:44,40

8         Fehér, Dániel

Heat 7

2004

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:48,66

1         Barabás, Imre

2004

HUN

Balaton ÚK Veszprém

04:41,95

2         Kovács Seres, Hunor

2006

HUN

Dunaferr SE

04:41,21

3         Gálik, Krisztián

2005

HUN

Komárom ÚKSE

04:39,31

4         Hetyei, Erik

2002

HUN

Gyori Úszó Sportegy.

04:37,69

5         Kantó, Marcell

2005

HUN

Délzalai Vízmű SE

04:38,84

6         Payrits, Ferenc

2005

HUN

Soproni Széchy T. SI

04:41,19

7         Bilák, Máté

2003

HUN

Szombathelyi VSC

04:41,81

8         Jäger, Nico

Heat 8

1999

AUT

USC Eisenstadt

04:42,94

1         Horváth, István

2005

HUN

Dunaferr SE

04:37,30

2         Schalling, Benjamin

2003

AUT

USC Eisenstadt

04:35,51

3         Jäger, Robin

2002

AUT

USC Eisenstadt

04:32,92

4         Tiba, Benjámin

2001

HUN

Kaposvári SI

04:32,52

5         Uj, Bera Mátyás

2003

HUN

Europtec ZÚK

04:32,57

6         Bathó, Marcell

2003

HUN

Balaton ÚK Veszprém

04:33,05

7         Kókai, Márk

2005

HUN

Soproni Széchy T. SI

04:36,15

8         Nagy, Márton

2004

HUN

Darnyi Tamás SC

04:37,56

Continue Event 1 - 400m Freestyle Men

 
 
 

Heat 9

1         Szekely, Alexander

2005

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

04:27,32

2         Takács, Fábió

2004

HUN

Komárom ÚKSE

04:23,12

3         Kardos, Dániel

2003

HUN

Kaposvári SI

04:18,61

4         Lisztes, Dusán

2001

HUN

Szombathelyi VSC

04:16,26

5         Tiszai, András

2000

HUN

Darnyi Tamás SC

04:18,45

6         Fehér, Márton

2002

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:21,34

7         Nagy, Dániel

2003

HUN

Darnyi Tamás SC

04:23,64

8         Kersák, Kristóf

Heat 10

2004

HUN

Balaton ÚK Veszprém

04:28,14

1         Pintér, Ádám

2004

HUN

Veszprémi Egyetem ÚK

04:13,55

2         Szabó, Bálint

2000

HUN

Darnyi Tamás SC

04:11,88

3         Rumpler, Bence

2001

HUN

Hullám  91 ÚE

04:08,13

4         Mátrai, Roland

2001

HUN

Balaton ÚK Veszprém

04:05,69

5         Betlehem, Dávid

2003

HUN

Europtec ZÚK

04:06,70

6         Emrovic, Kenan

2003

AUT

EW Donau SC 1903

04:10,45

7         Bukovics, Milán

2001

HUN

Darnyi Tamás SC

04:11,94

8         Stefanik, Florian

2003

AUT

SU Mödling

04:15,08

Event 2 - 400m Ind. Medley Women Preliminary

Preliminary 1

1

2

3         Budai, Panna

2002

HUN

Hullám  91 ÚE

4         Varga, Luca

2006

HUN

Europtec ZÚK

5         Paksa, Borbála

6

7

8

Preliminary 2

1

2008

HUN

Europtec ZÚK

2         Vida, Zsóka

2007

HUN

Dombóvári Úszó SI

3         Kalmár, Laura

2002

HUN

Szombathelyi VSC

4         Kudomrák, Dorottya

2007

HUN

Dombóvári Úszó SI

5         László, Alicia

2008

HUN

Dombóvári Úszó SI

6         Karancsi, Szonja

2005

HUN

Balaton ÚK Veszprém

7         Bakó, Luca

2007

HUN

Dombóvári Úszó SI

8

 
 

 

16 th CLAUDIUS CUP INTERNATIONAL SWIMMING MEET

24.11./25.11.2018

Continue Event 2 - 400m Ind. Medley Women Preliminary

Preliminary 3

1         Szalay, Zóra

2006

HUN

Dombóvári Úszó SI

06:57,26

2         Virág, Emese

2008

HUN

Dombóvári Úszó SI

06:46,37

3         Farkas, Luca

2007

HUN

Vidra SE

06:36,11

4         Bukovics, Rebeka

2006

HUN

Délzalai Vízmű SE

06:17,57

5         Koch, Mariella

2006

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

06:21,17

6         Zsebok, Laura

2006

HUN

Hullám  91 ÚE

06:36,74

7         Zemán, Zóra Zoé

2006

HUN

Dombóvári Úszó SI

06:53,50

8         Dolák, Zita Preliminary 4

2008

HUN

Dombóvári Úszó SI

 

1         Benyovszki, Diána

2006

HUN

Darnyi Tamás SC

06:12,07

2         Fugina, Johanna

2005

AUT

ASV2000

06:06,32

3         Princz, Kira

2006

HUN

Keszthelyi Kiscápák

06:04,70

4         Takács, Panna

2004

HUN

Kaposvári SI

06:01,20

5         Bánóczy, Jenni

2004

HUN

Soproni Széchy T. SI

06:03,99

6         Bedi, Boglárka

2006

HUN

Kaposvári SI

06:06,04

7         Szántó, Réka

2006

HUN

Kaposvári SI

06:11,54

8         Nagy, Boglárka

Preliminary 5

2007

HUN

Veszprémi Egyetem ÚK

06:13,38

1         Andrási, Katalin

2007

HUN

Mozdulj Csurgó

05:55,00

2         Dóra, Csepke

2007

HUN

Europtec ZÚK

05:52,07

3         Felkel, Martha

2007

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

05:48,13

4         Jackl, Nikolett

2007

HUN

Tatabányai VSE

05:45,05

5         Scheffer, Eszter

2007

HUN

Europtec ZÚK

05:47,67

6         Kardos, Eszter

2005

HUN

Kaposvári SI

05:49,25

7         Szalczinger, Zsófia

2006

HUN

Tatabányai VSE

05:53,40

8         Szabó, Georgina

Preliminary 6

2006

HUN

Marcali BÚSZSE

05:55,11

1         Bartalus, Mirtill

2007

HUN

Balaton ÚK Veszprém

05:38,71

2         Biró, Dominika

2005

HUN

Balaton ÚK Veszprém

05:27,13

3         Nett, Vivien

2006

HUN

Keszthelyi Kiscápák

05:16,72

4         Barta, Hanna

2003

HUN

Szombathelyi VSC

05:08,15

5         Pavlik, Fabienne

2004

AUT

SVS - Schwimmen

05:12,48

6         Kalmár, Alíz

2002

HUN

Szombathelyi VSC

05:17,90

7         Bakó, Zsófia

2007

HUN

Tatabányai VSE

05:32,00

8         Kovács, Nóra

2004

HUN

Kaposvári SI

05:39,84

16 th CLAUDIUS CUP INTERNATIONAL SWIMMING MEET

 
 
 

24.11./25.11.2018

Continue Event 2 - 400m Ind.  Medley  Wom en Preliminary

Preliminary 7

 

1      Király, Zsófi

2005

HUN

Kaposvári SI

05:33,90

2      Horváth, Hanna

2006

HUN

Dunaferr SE

05:24,33

3      Lackner, Hannah

2005

AUT

Eisenstädter Schwimm-UNION

05:15,13

4      Ilyés, Laura Vanda

2001

HUN

Szhalombattai VUK SE

04:55,75

5      Gyűrűs, Hanna

2004

HUN

Szombathelyi VSC

05:11,79

6      Zwickle, Laura

2004

AUT

EW Donau SC 1903

05:17,86

7      Kantó, Loretta

2001

HUN

Délzalai Vízmű SE

05:31,38

8      Marton, Kitti

Event 3 - 100m Backstroke M

2006

en Prelim

HUN inar y

Kaposvári SI

05:39,46

Preliminary 1

1

2

 

 

 

 

3      Yuki, Harashumi

2002

HUN

Délzalai Vízmű SE

 

4      Szalay, Toshimi

2006

HUN

Darnyi Tamás SC

 

5      Varsics, Botond

6

7

8

Preliminary 2

2002

HUN

Gyori Úszó Sportegy.

 

1      Becker, Clemens

2008

HUN

Gyori Úszó Sportegy.

 

2      Fried, Levente

2009

HUN

Vidra SE

01:51,60

3      Tóth, Benedek

Hogyan jutok oda?