Adatok betöltése...

Programok

Megyei kitekintő

Megyei kitekintő

13. Gyógy- Bor Napok - Büki Gasztrofesztivál

Bükifürdő 

2018.07.17 (Kedd), 18:00

Nagyszínpadok


július 17.
BÜK színpad 19.00 Európa Kiadó
BOR színpad 20.30 Lovasi '18
BÜK színpad 22.30 Braindogs
július 18.
BÜK színpad 17.45 Ünnepélyes megnyitó
BOR színpad 20.15 Csík zenekar
BÜK színpad 22.00 Góbé zenekar
BOR színpad 23.30 Balkán Fanatik
július 19.
BÜK színpad 18.00 Takáts Tamás Blues Band
BOR színpad 20.15 Lord
BÜK színpad 21.45 Török Tátrai Muck - Funk & Soul Su/Group
BOR színpad 23.30 Mokka Tribute
július 20. 
BÜK színpad 18.00 A Nyughatatlan
BOR színpad 20.15 Bródy János "Ráadás" koncert
BÜK színpad 22.00 Szikora Róbert és az R-GO
BOR színpad 23.45 Marthy Dharma
BÜK színpad 00.45 West utcabál
július 21. 
BÜK színpad 18.00 Üllői Úti Fuck
BOR színpad 20.00 Zaporozsec
BÜK színpad 21.15 Magashegyi Underground 
BOR színpad 22.45 Irie Maffia
BÜK színpad 00.15 Carbonfools
július 22.
BÜK színpad 17.00 Big Mouse Band
BOR színpad 19.00 Lóci Játszik
BÜK színpad 20.30 Intermezzo Latin Club
BOR színpad 21.45 Rúzsa Magdi
23.15 Fesztiválzáró tűzijáték

Jazz-Blues udvar - Fürdő Étterem
július 18. 19.00 Zrínyi Pop; 21.00 Kéknyúl
július 19. 19.00 Esszencia; 21.00 Fourtissimo
július 20. 19.00 Ripoff Raskolnikov duó; 21.00 Jambalaya; 22.30 Tom Kondor Band

Gyermek Színpad
július 18. 17.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató; 18.30 Portéka Színpad; 19.30 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
július 19. 17.30 Ziránó Bábszínház; 18.30 Rosta Géza; 19.30 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia
július 20.17.30 Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia; 18.00 Figura Ede; 19.00 Aranykapu zenekar
július 21. 17.30 Ribizli bohóc; 18.45 Paprika Jancsi Bábszínháza
július 22. 17.30 Boka Gábor bánszínháza; 18.30 Inci-Finci Gyermekfoglalkoztató
Minden nap 17.00-20.00 között kézműves játszóház, népi fajátékok, arcfestés, ugrálóvár, Toma és csapata - történelmi játszóház.

Történelmi udvar - Korok-Történetek-Ételek
július 17-22. 16.00 Hunyadi Mátyás Fekete sereg hagyományőrző csoport
július 22.16.00 Nádasdy Ferenc Bandérium
... és még sokan mások várnak

Gasztro Színpad
július 18.szerda 19.00 óra Serényi Zsolt, a tetovált séf és Vajtó Laci 
július 19.csütörtök 19.00 óra Harsányi Levente és egy kedves barátja 
július 20.péntek 19.00 óra Majthényi László, a Vas megyei Közgyűlés elnöke
július 21. szombat 19.00 óra Meczker Tomi és Kalmár Dóri, a Konyhafőnök c. műsor döntősei
július 22.vasárnap 18.00 óra Bánszki Péter séf és Nika Róbert gasztróbarát 

További színpadok: BÜK színpad, BOR színpad, FÜRDŐ színpad

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

A rendezvény ingyenes, kivétel a Fürdő színpad programjai, melyek Fürdő belépő vásárlásával tekinthetők meg!

A fesztivál a GYSEV 50%-os utazási kedvezményt biztosít!

 

Ingyenes fesztiváljárat igénybe vehető a Dottó és Loki kisvonatokkal!

Hogyan jutok oda?

Helyszínek, szervezők